Maakoolide finaalturniirilt sellel aastal II koht

08. – 09.03 osalesid Kuldre Kooli 6. – 9. klassi poisid maakoolide ja rahvaliiga finaalturniiril Torma Põhikoolis. Osales kuus kooli ja kõigiga tuli kahe päeva jooksul korra läbi mängida.

Esimeses mängus võistlesime Kuusalu Keskkooliga, mäng võideti 53:27. Võistkonna edukamana viskas Tajo Oja 21 punkti, seejuures 5 kolmepunkti viset. Teises mängus kohtusime Vastse – Kuuste Põhikooliga, selle mängu võitsime 43:36. Mängu parimana viskas Tajo Oja 16 punkti, seejuures 2 kolmepunkti viset. Kolmandas mängus kohtusime Vändra Gümnaasiumi võistkonnaga ja saavutasime võidu 53:17. Parimana Kevin Urb´ilt 18 punkti.

Maakoolide 2017 II koht

Teisel päeval seisis kõigepealt ees mäng vana tuttava Puiga Põhikooliga. Mäng oli väga tasavägine ja viimasel minutil saime viigi kätte, seisuks 32:32. Mängida jäi veel 24 sekundit, kui vastasvõistkond alustas rünnakut. Kahjuks (õnneks) nende vise 14 sekundit ennem mängu lõppu ei tabanud. Saime palli ja neli sekundit enne lõpusireeni tabas Tajo Oja kolmepunkti viskega. Seega võit meile 35:32.

Viimases mängus kohtusime eelmise aasta finaalivastase Torma Põhikooliga. Kui eelmisel aastal õnnestus meil neid võita, siis sellel aastal saime lüüa tulemusega 27:71. Võistkonna parim taas Tajo Oja 19 puhktiga. Seega ei õnnestunud korrata eelmise aasta võitu, kuid ka II koht oli väga hea. Võistkonna eest mängisid Martin Püvi, Ott Rang, Tõnis Vaiknemets, Tajo Oja, Kevin Urb, Hugo Kont, Timo Tragel, Mikk Kallion ja Karmo Viitkar.

Õpetaja Margus