Klaasimeistrid Ventspilsist

14. märtsil olid meie koolis külas klaasimeistrid Ventspilsist. 1. – 6. klassi õpilastel oli ainukordne võimalus näha kuidas kohapeal valmistati klaasist taksikoer.

20170314 102819 20170314 104513 20170314 103058

Esitluse ajal küsiti laste käest küsimusi klaasist meenete valmistamise kohta ja õigesti vastanud said endale kingituse. Rena Veskus, August Kroonmäe, Liisa  Loreena Värton, Artur Neeve ja õpetaja Aime Saar said ka ise proovida klaasipuhumist. Esitluse viimaseks küsimuseks oli, et mida on klaasimeistritel kõige rohkem vaja ja mitte kunagi kodust lahkudes ei tohi seda maha jätta. Marta – Marie Kupits oli ainuke kes vastas, et see on kannatus ja tema sai endale auhinnaks kohapeal valmistatud klaasist taksi koera. Iga loengus osaleja sai endale kingituseks pisikese klaasist meene, mille sai kaela riputada. Esitluse lõpus oli soovijatel võimalus ka endale koju kaasa klaasist kujukesi osta.

Ülejäänud piltidega saate tutvuda galeriid külastades.