Sisekergejõustik

1. veebruaril 2017. a. käis meie kooli kakskümmend 5.- 9. klassi õpilast Võrus sisekergejõustiku võistlustel. Seda võistlust iseloomustab kõige paremini deviis CITIUS, ALTIUS, FORTIUS (kiiremini, kõrgemale, tugevamini).

Meie kooli õpilased osalesid peaaegu kõikidel aladel: küll joosti, hüpati ja tõugati. Esikolmikusse tulid meie kooli õpilased seitsmel korral. Kõige rohkem medaleid võitis kaela Karoliina Kallion, kes sai teise koha TA 60m jooksus, kolmandad kohad TA 200m jooksus ja TA kaugushüppes. Kätlin Keem saavutas kahel korral III koha, TB 200m ja 60m jooksus. Kevin Urb saavutas PB 1000m jooksus III koha. Ainukesena astus meie õpilaste hulgast kõige kõrgemale pjedestaali kohale Rasmus Paring, kes saavutas PC kuulitõukes I koha. Muidugi olid kõik ülejäänud õpilased ka tublid ja väärivad kiitust.

Palju õnne kõigile õpilastele ja õpetaja Margus Klaarile.