Töötajad

Õpetajad

1. Andrus Kompus direktor andrus[ätt]kuldre.ee
2. Karin Hellamaa õppealajuhataja, inglise keel karin[ätt]kuldre.ee
3. Kaire Jõela algõpetus, 2. kl. klassijuhataja, abiõpetaja, eesti keele tugiõpe kaire[ätt]kuldre.ee
4. Heli Kuulmets kunstiõpetus, ajalugu, inimeseõpetus, 9. kl. ettevõtlus, karjäärinõustaja, klassijuhataja, õpiabi õpetaja heli[ätt]kuldre.ee
5. Triinu Elvet  algõpetus, 1. kl. klassijuhataja, abiõpetaja triinu.elvet[ätt]kuldre.ee
6. Kadri Hillak huvijuht, matemaatika 4. klass, abiõpetaja, 4. kl. klassijuhtaja kadri.hillak[ätt]kuldre.ee
7. Aime Saar algõpetus, 3. kl. klassijuhataja, abiõpetaja aime[ätt]kuldre.ee
8. Sirli Hellamaa muusikaõpetus sirli[ätt]kuldre.ee
9. Kaija Klaar matemaatika, 5. kl. klassijuhataja, õpiabi kaija.klaar[ätt]gmail.com
10. Tiina Ruusmaa loodusteadused, 6. kl. klassijuhataja tiina[ätt]kuldre.ee
11. Kurmet Kaldaru kehaline kasvatus kurmet.kaldaru[ätt]kuldre.ee
12. Kristin Kari füüsika  kristin.kari[ätt]kuldre.ee
13. Tiina Paeglis vene keel, käsitöö, 8. kl. klassijuhataja tiina.meho[ätt]kuldre.ee
14. Tiia Peebo sotsiaalpedagoog tiia.peebo[ätt]kuldre.ee
15. Tiiu Kungus eesti keel ja kirjandus,  tiiu[ätt]kuldre.ee
16. Andres Kapp tehnoloogiaõpetus andres.kapp[ätt]kuldrekool.edu.ee
17. Hilja Varov pikapäevarühma õpetaja hilja[ätt]kuldre.ee
18. Triinu Taits eripedagoog 7. kl. klassijuhataja triinu[ätt]kuldre.ee
19. Kairi Peedel inglise keel kairipeedel[ätt]hot.ee
20. Anne Niilus abiõpetaja anne.niilus[ätt]kuldre.ee

 Personal

21. Margus Mäerand majandusjuhataja margus.maerand[ätt]kuldre.ee
22. Kati Pang sekretär sekretar[ätt]kuldre.ee
23. Margus Neider IT spetsialist,  arvutiõpetus margus.neider[ätt]kuldre.ee
24. Hille Kärgenberg koristaja  
25. Eve Mõttus koristaja  
26. Gerda Müür koristaja  
27. Taimi Jõõras köögitööline  
28. Keren Juhkov kokk  kokk[ätt]kuldre.ee
29. Triin Kõiv köögitööline