Kuidas progeda beebotti?

06.11.2019 Jätkasime sättimist. Nüüd oli vaja selgeks saada, et kuidas käib beeboti programmeerimine. Päris botti loomulikult. Kõik said proovida nuppe vajutada ja botile liikumisteid programmeerida. Aga kõigile korraga neid ikkagi ei jagu. Et kõik saaks korraga tegutseda, siis kasutasime selleks  internetist emulaatorit. Selles saab robotikest täpselt samamoodi programmeerida nagu päris robotit, aga programmi pilti saab lõikeriista abil alles jätta. Lapsed harjutasid programmide koostamist erinevate õpetaja poolt etteantud liikumisteede läbimiseks. Aga ka see polnud veel kõik. Programmid tuli panna ka Google Dokumendifaili.

Lasteaia õpetajad said hoiatatud, et nendelt oodatakse järgmisel nädalal samaks ajaks ideid. Milliseid õpimati kaarte võiksid kooliõpilased tegema hakata?