Hoolekogu

Kuldre Kooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord

Kuldre Kooli hoolekogu liikmed seisuga 25.10.2023. a.

 Nimi Esindaja Kontakt
Margus Klaar Antsla Vallavolikogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Rain Ruusa Antsla Vallavalitsuse esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tõnis Soonvald 1. kooliastme lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Rait Elvet, hoolekogu esimees 2. kooliastme lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Liilika Raudhein 3. kooliastme lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tauno Klaar Kooli toetavate organisatsioonide esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Helen Laidma Vilistlaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Triinu Elvet Kooli õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kristina Absalon Lasteaia õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mari-Liis Pärna Mängusipsikute rühma lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Pille Raig Rõõmusipsikute rühma lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Sirli Lees Tähesipsikute rühma lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Marta Zirk Õpilasesinduse esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

Kuldre Kooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord

Kuldre Kooli hoolekogu liikmed seisuga 25.10.2023. a.

 Nimi Esindaja Kontakt
Margus Klaar Antsla Vallavolikogu esindaja margusklaar99@gmail.com
Rain Ruusa Antsla Vallavalitsuse esindaja rain@antsla.ee
Tõnis Soonvald 1. kooliastme lapsevanemate esindaja tonis278@gmail.com 
Rait Elvet, hoolekogu esimees 2. kooliastme lapsevanemate esindaja raitelvet@gmail.com
Liilika Raudhein 3. kooliastme lapsevanemate esindaja liilika@hotmail.com
Tauno Klaar Kooli toetavate organisatsioonide esindaja klaartauno1@gmail.com
Helen Laidma Vilistlaste esindaja helen.laidma@antsla.ee 
Triinu Elvet Kooli õpetajate esindaja triinu.elvet@kuldre.ee
Kristina Absalon Lasteaia õpetajate esindaja kristina.absalon@gmail.com
Mari-Liis Pärna Mängusipsikute rühma lapsevanemate esindaja mariliisparna@gmail.com 
Pille Raig Rõõmusipsikute rühma lapsevanemate esindaja raigpille@gmail.com 
Sirli Lees Tähesipsikute rühma lapsevanemate esindaja wonn222@gmail.com 
Marta Zirk Õpilasesinduse esindaja marta.zirk2008@gmail.com 

 

Edasi lugemiseks on vaja registreeruda...