Hoolekogu

The specified folder [Hoolekogu/Tööplaanid] has not been found within the default repository area [Dokumendid/Kool].

JSmallfib will only create automatically a repository if a path relative to the Joomla! root folder is used. Please ask the system administrator for assistance.

Kuldre Kooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord

Kuldre Kooli hoolekogu liikmed seisuga 01.12.2021. a.

Nimi Esindaja Kontakt
Margus Klaar Antsla Vallavolikogu esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Merle Tombak Antsla Vallavalitsuse esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Liisa Neeve 1. kooliastme lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lehar Liibert 2. kooliastme lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Urve Kaska 3. kooliastme lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tauno Klaar Vilistlaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiina Ruusmaa Kooli õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kristina Absalon Lasteaia õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Rait Elvet,
hoolekogu esimees
Mängusipsikute rühma lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lilian Kasak Rõõmusipsikute rühma lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Agnes Kirsbaum,
hoolekogu aseesimees
Tähesipsikute rühma lapsevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Lisanne Kont Õpilasesinduse esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.